Média Kampánymenedzser pozíció

Munkavégzés helye: Budapest

A kampánymenedzser az eDM kampányokért felel első sorban. Az Elektronikus Direkt Marketing (rövidebb nevén: ,,eDM”) az egyik leghatékonyabb online direkt marketing csatorna. Olyan embert keresünk, aki segít partnereinknek (multinacionális cégeknek, kkv-knak és ügynökségeknek egyaránt) jól megszervezett és igényes kampányokat létrehozni és menedzselni.

Főbb feladatok:

Kapcsolattartás a sales munkatársakkal és az ügyfelekkel

Adatbázis szűrése, célcsoportok szegmentálása

Kreatívok bekérése/ellenőrzése a kampányokhoz

eDM kampányok tesztelése, kiküldése

eDM időzítések, tervezés

eDM kampányok előre beosztása és csoportos kiküldések átlátása

                                                                              HÍRDETÉS

Hogyan duplázhatod meg a bevételeidet akár 1 év alatt,

 pusztán 3 tudományosan bizonyított terület fejlesztésével?

                                                           szendreiadam.hu

Rengeteg olyan weboldal van, ahol kérdőívek kitöltésével lehet pénzt keresni, azonban nem mindegyik ugyanolyan jó. Van amelyik többet fizet, van amelyik kevesebbet, van amelyik nem érhető el Magyarországról, és van amelyik ugyan elérhető, de nincsenek felmérések a magyar célközönség számára. Az alábbi listában azok a kérdőíves oldalak szerepelnek, amiket kipróbáltam, és itthonról is megfelelően működnek.

munkakeresés: kérdőív (munka-kereses.blogspot.com)

Amit kínálunk:

Fiatalos csapat, jófej kollegák

Versenyképes fizetés

Modern irodai munkakörnyezet

Fix munkaidő (H-CS: 09:00-17:00, P: 09:00-15:30)

Fejlődési lehetőség

Ebéd szünet + kávé (környező étkezési lehetőségek bőven akadnak)

Pénteki rövidített munkaidő

Proaktív és interaktív betanítás és további munkamenedzsment

Csapatépítő programok

Jó közlekedési körülmények autóval/tömegközlekedéssel

Amit szeretnénk:

Megbízható és precíz munkavégzés

Alapszintű informatikai tudás (Word, Excel kezelés)

Felelőségteljes munkakör ellátása

Komplex folyamatok átlátása

Kreativitás és problémamegoldóképesség

Jókedv 😊

Online média és/vagy kampány manager tapasztalat előnyt jelent

Az Önéletrajzokat az info@jaguarmedia.hu email címre várjuk.

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések